PROCES ZAMÓWIENIA


Jak wygląda proces wykonywania sesji zdjęciowej?

Poniżej znajdziesz opis, jak wygląda proces współpracy od złożenia zamówienia do dostarczenia zdjęć 🙂

1. Zamówienie sesji

Najpierw wspólnie ustalamy szczegóły sesji, takie jak oczekiwany styl, datę i porę, czy spodziewaną ilość finalnych zdjęć oraz kwestie licencji.

2. Płatność

Otrzymujesz fakturę VAT z podanym numerem konta do wpłaty. To gwarantuje przejrzystość transakcji, a terminowa wpłata przyśpiesza odbiór zdjęć.

3. Sesja zdjęciowa

W umówionym terminie wykonujemy sesję zdjęciową zgodnie z ustaleniami. Oczywiście fotografowany obiekt powinien być wcześniej przygotowany. O tym, jak przygotować nieruchomość, przeczytasz w naszym poradniku. W wypadku apartamentów i domów standardowej wielkości sesja trwa zwykle około godziny-dwóch. Sesja większych obiektów trwa zwykle dłużej.

4. Wybór kadrów

Po wstępnej selekcji otrzymujesz możliwość wybrania zdjęć, które podobają Ci się najbardziej. Dzięki temu wiesz, że płacisz tylko za to, co przypada Ci do gustu. Następnie wybrane przez Ciebie zdjęcia są poddawane zaawansowanej obróbce.

5. Wysyłka zdjęć

Po finalnej obróbce zdjęć i zaksięgowaniu płatności dostajesz link do pobrania paczki ze zdjęciami. Standardowo wysyłamy zdjęcia w dwóch rozdzielczościach: pełnej (około 6000x4000px) oraz pomniejszonej (1280x853px) w formacie jpeg. Po otrzymaniu zdjęć przeglądasz je i informujesz o potrzebie wykonania ewentualnych korekt. Jedna korekta jest zawsze w podstawowej cenie usługi.

To wszystko! 🙂

Teraz wystarczy tylko wstawić zdjęcia na stronę swojej firmy. Nie zapomnij polecać nas znajomym! Będziemy też wdzięczni za recenzję na Facebooku. Oby dzięki dobrym zdjęciom Twój biznes się stale rozrastał.