Witaj!

Mam na imię Beniamin. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Fotografią wnętrz zajmuję się od 2015 roku. Fotografia była moją pasją odkąd pamiętam, a po latach pracy za biurkiem udało mi się spełnić moje marzenie i pracować z aparatem zawodowo. Oprócz tego uwielbiam wnętrza i design, więc naprawdę kocham to, co robię 🙂 Tworzę doskonałe obrazy oraz prowadzę szkolenia z dziedziny fotografii wnętrz.

Moim celem w fotografii jest dążenie do jak najwyższej jakości zdjęć oraz usługi jako całości. Wartości, jakimi się kieruję w fotografii to pasja, perfekcja i minimalizm. Dobrze wykonana praca zapewnia mi prawdziwą satysfakcję. Bardzo dużo czasu inwestuję w doskonalenie techniki i poznawanie nowych rzeczy. Uwielbiam naturalne światło, które zwykle mieszam ze światłem błyskowym, aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt.

Ale sama praca bez czynnika ludzkiego byłaby niczym, więc przede wszystkim cenię sobie dobrą współpracę i kontakt z ludźmi. Uważam, że dobrze wykonana usługa jest wtedy, gdy obie strony czują satysfakcję. Ze swojej strony zawsze dokładam starań, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i cenię sobie wzajemny szacunek. Nie lubię nazywać moich kontrahentów “klientami” – dla mnie dobra współpraca opiera się na zwyczajnych, szczerych, przyjacielskich relacjach. Po prostu bądźmy dla siebie ludźmi.

Poza pracą kocham spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, uwielbiam naturę i dobre jedzenie. Kiedy tylko mogę, łączę te wszystkie rzeczy razem 🙂 Wierzę, że zachowywanie właściwej równowagi między pracą a życiem osobistym jest jednym z kluczy do szczęścia.

Jako fotograf współpracowałem z wieloma architektami wnętrz, pośrednikami do spraw nieruchomości, hotelarzami, właścicielami apartamentów turystycznych, sklepów, restauracji i innymi ludźmi, którym pomogłem rozwinąć biznes i zadbać o wizerunek dzięki dobrym zdjęciom.

Zadzwoń, napisz, pogadajmy:
+48 505 395 777
poczta@studiolighthouse.pl